Prawo Agaty (13)

Prawo Agaty

sezon 2 odc. 13

7.2/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Dariusz Jakubowski, Daria Widawska, Bartłomiej Świderski
W skrócie:Sułecki nie chce zostać świadkiem koronnym. Agata jedzie do aresztu i nalega na zmianę decyzji. Do Agaty zgłasza się żona jej byłego klienta skazanego za czyn, którego nie popełnił.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) i jej przyjaciół. Prawniczka pracuje w kancelarii z przyjaciółką Dorotą Gawron (Daria Widawska) i Markiem Dębskim (Leszek Lichota). Z optymizmem pokonuje piętrzące się przed nią trudności w pracy zawodowej i życiu osobistym.

W tym odcinku

Hubert Sułecki nie chce przyjąć oferty prokurator Okońskiej i zostać świadkiem koronnym. Agata spotyka się z nim w areszcie i nalega, by zmienił decyzję. Dzięki temu śledztwo w sprawie ProSpectrum zostałoby umorzone. Tymczasem zgłasza się do niej żona jej byłego klienta skazanego za czyn, którego nie popełnił. Kobieta chce się rozwieść, gdyż otrzymała zdjęcie świadczące o niewierności męża. Bartek prowadzi sprawę klientki pozywającej właścicielkę biura matrymonialnego. Początkowo ma wrażenie, że kobieta jest szalona, ale zmienia zdanie, gdy dokonuje pewnego odkrycia. Dorota rodzi dziecko.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także