x
Prawo Agaty (13)

Prawo Agaty

sezon 4 odc. 13

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota, Michał Mikołajczak
W skrócie:Inspektor Majewski zostaje oskarżony o przekroczenie uprawnień. Człowiek postrzelony przez niego zmarł. Policjanta reprezentuje Agata. Ich przeciwnikiem na sali sądowej jest prokurator.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant), która razem z Dorotą Gawron (Daria Widawska) i Markiem Dębskim (Leszek Lichota) pracowała w małej warszawskiej kancelarii. Los wystawia prawniczkę na kolejną próbę - po burzliwym procesie traci ona prawo do wykonywani a zawodu. Pełna energii i optymizmu kobieta znajduje jednak nowe zajęcie, które okazuje się niezwykle inspirujące.

W tym odcinku

Inspektor Majewski zostaje oskarżony o przekroczenie uprawnień. Człowiek postrzelony przez niego zmarł w szpitalu. Policjanta reprezentuje Agata. Ich przeciwnikiem na sali sądowej jest prokurator z politycznymi ambicjami, Starzecki. Śród świadków oskarżenia jest m.in. żona Majewskiego, Marta. Mężczyzna nie wie, że Tośka potajemnie spotyka się z matką. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Justyna prosi Bartka o pożyczkę. Jej zachowanie jest dla chłopaka niezrozumiałe. Dorota staje przed dylematem związanym z nową propozycją pracy Wojtka w Londynie. Kobieta nie wyobraża sobie życia bez kancelarii, nie chce niszczyć marzeń męża. Do Warszawy wraca Dębski. Po ostatnich mężczyzna jest coraz bardziej świadomy, czego pragnie w życiu.

Występują (pokaż wszystkich)