×
Prawo Agaty (12)

Prawo Agaty

sezon 6 odc. 12

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota, Michał Mikołajczak
W skrócie:Mecenas Przybysz prowadzi sprawę Filipa, syna znanego dziennikarza. Klient stara się o zgodę na ślub z 16-letnią ukochaną. Dębski znajduje świadka, który może zeznawać przeciw Góreckiemu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników małej warszawskiej kancelarii. Z firmy odchodzi mecenas Dorota Gawron (Daria Widawska), która szykuje się do przeprowadzki do Gdańska. Jej mąż, Wojtek (Tomasz Karolak), otrzymał tam ofertę pracy, a ona sama zgadza się przyjąć w nowym mieście propozycję stanowiska w sądzie rodzinnym. Do zespołu Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) ma wkrótce dołączyć Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska). Niespodziewanie niedoszła wspólniczka otrzymuje funkcję prokuratora okręgowego. Z kolei asystent Agaty, Bartek (Michał Mikołajczyk), próbuje połączyć pracę z opieką nad dzieckiem. Marek Dębski (Leszek Lichota) na dobre zadomowił się w kancelarii Czerskiej. Jednak spotkania z Przybysz na sali sądowej wciąż nie są dla niego łatwe. Natomiast prawniczka ze zdumieniem odkrywa, że jest w ciąży z Dębskim...

W tym odcinku

Dorota przyjeżdża do Warszawy, by z pomocą Agaty szukać dziewczyny, która wróciła z Nicei. Przybysz prowadzi sprawę 18-letniego Filipa, syna znanego dziennikarza, który chce uzyskać zgodę na ślub z młodszą o dwa lata dziewczyną. To jedyny sposób na to, żeby jej pomóc po tym, jak matka wyrzuciła ją z domu. Dębski znajduje nowego świadka, który może zeznawać przeciwko Góreckiemu. Prawnicy muszą działać szybko, gdyż Górecki planuje ucieczkę za granicę. Gdy już wydaje się, że przestępca trafi za kratki, sprawa przyjmuje nieoczekiwany obrót. Przez niefrasobliwość Bartka Franek trafia do szpitala. Aniela staje przed trudnym wyborem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także