Prawo Agaty (12)

Prawo Agaty

sezon 4 odc. 12

7.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota, Michał Mikołajczak
W skrócie:Stan ojca Dębskiego ulega pogorszeniu. Prawniczki Przybysz i Gawron prowadzą wspólnie trudną sprawę. Genetyczni rodzice pozwali surogatkę, która nie chce oddać im dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant), która razem z Dorotą Gawron (Daria Widawska) i Markiem Dębskim (Leszek Lichota) pracowała w małej warszawskiej kancelarii. Los wystawia prawniczkę na kolejną próbę - po burzliwym procesie traci ona prawo do wykonywani a zawodu. Pełna energii i optymizmu kobieta znajduje jednak nowe zajęcie, które okazuje się niezwykle inspirujące.

W tym odcinku

Agata nie chce się mieszać w sytuację między Majewskim a matką Tośki. Dziewczynka postanawia jednak przeczekać konflikt rodziców w domu prawniczki. Stan ojca Dębskiego ulega pogorszeniu. Na jaw wychodzą powody sporu mężczyzn, który trwa od wielu lat. Prawniczki Przybysz i Gawron prowadzą wspólnie trudną sprawę. Genetyczni rodzice wystąpili przeciwko surogatce, która nie chce oddać im dziecka. Podczas przygotowań do procesu Dorota odbiera dramatyczny telefon ze szpitala.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także