Prawo Agaty (11)

Prawo Agaty

sezon 2 odc. 11

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Olga Kalicka, Daria Widawska, Radosław Pazura
W skrócie:Agata pomaga nastolatce, która po śmierci matki mieszka z ojczymem. Dorota broni młodego kelnera. Agata i Marek przygotowują Bartka do zawodu - aranżują trudne sytuacje na sali sądowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) i jej przyjaciół. Prawniczka pracuje w kancelarii z przyjaciółką Dorotą Gawron (Daria Widawska) i Markiem Dębskim (Leszek Lichota). Z optymizmem pokonuje piętrzące się przed nią trudności w pracy zawodowej i życiu osobistym.

W tym odcinku

Mecenas Przybysz pomaga Juli (Olga Kalicka), która po śmierci matki mieszka ze znienawidzonym ojczymem (Radosław Pazura). Dziewczyna twierdzi, że mężczyzna okrada ją z tego, co odziedziczyła. Dorota broni młodego kelnera (Marek Nędza), który spowodował wypadek. Firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacać odszkodowania. Agata i Marek przygotowują Bartka do zawodu - aranżują trudne sytuacje na sali sądowej i odgrywają rolę jego przeciwników. Dębski jest w złym humorze. Jedynie Agata wie o jego rozstaniu z Okońską, które wpłynęło na jego nastrój.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także