×
Prawo Agaty (11)

Prawo Agaty

sezon 4 odc. 11

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Piotr Żurawski, Daria Widawska, Renata Dancewicz
W skrócie:Mecenas Przybysz reprezentuje w sądzie recydywistę, który twierdzi, że walczył w obronie napadniętej kobiety. Podczas urodzin Tośki niespodziewanie pojawia się matka dziewczynki, Marta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mecenas Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant), która razem z Dorotą Gawron (Daria Widawska) i Markiem Dębskim (Leszek Lichota) pracowała w małej warszawskiej kancelarii. Los wystawia prawniczkę na kolejną próbę - po burzliwym procesie traci ona prawo do wykonywani a zawodu. Pełna energii i optymizmu kobieta znajduje jednak nowe zajęcie, które okazuje się niezwykle inspirujące.

W tym odcinku

Mecenas Przybysz reprezentuje w sądzie recydywistę Bernarda Bogacza (Piotr Żurawski), którego zatrzymał inspektor Majewski. Oskarżony twierdzi, że walczył w obronie napadniętej kobiety. Sprawa ma negatywny wpływ na relacje prawniczki z policjantem. Aniela pomaga jej odnaleźć napadniętą kobietę. Bartek chce zemścić się na Justynie. Dorota musi radzić sobie z kłopotami w domu. Wojtek wciąż nie może znaleźć pracy, a Jasiek sprawia coraz poważniejsze problemy. Agata ma dla Tośki na urodziny wyjątkowy prezent. Podczas rodzinnego spotkania z małą jubilatką pojawia się niespodziewany gość - matka dziewczynki, Marta (Renata Dancewicz).

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także