x

Policjantki i Policjanci (857)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Paweł Monsiel, Magda Szczepanek, Wojciech Sukiennik, Anna Kukawska
W skrócie:Darek zostaje zwolniony z więzienia. Komendant przestrzega Lenę i Białacha, że były policjant związał się z niebezpiecznymi ludźmi. Tymczasem na posterunku pojawia się mężczyzna z zakrwawionym nożem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Witacki informuje patrol, że Darek został zwolniony z więzienia. Komendant przestrzega Lenę i Białacha, że były policjant związał się z niebezpiecznymi i wpływowymi ludźmi. Tymczasem w posterunku pojawia się mężczyzna z zakrwawionym nożem w ręce. Twierdzi, że nic nie pamięta, ale obawia się, że mógł kogoś skrzywdzić. Funkcjonariusze rozpoczynają dochodzenie od wizyty w jego domu, gdzie czeka już na nich wojsko. Podejrzany jest bowiem czynnym żołnierzem. W domu znajduje się ranna kobieta. Okazuje się, że to jego żona. Ofiara została zaatakowana nożem. Jej stan jest krytyczny. Wojsko przejmuje śledztwo. Sprawa wygląda na oczywistą, ale Białach i Lena wiedzą, że istnieje jakieś drugie dno.

Występują (pokaż wszystkich)