×

Policjantki i Policjanci (826)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Paweł Monsiel, Magda Szczepanek, Wojciech Sukiennik, Anna Kukawska
W skrócie:Natalia rozmawia z lekarzem i utwierdza się w przekonaniu, że Arek może nie doczekać ich wesela. Postanawia więc wziąć z nim ślub w szpitalu. W organizacji pomaga jej siostra i przyjaciele.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. Krzysiek Zapała (Wojciech Sukiennik) trafia do więzienia. Emilka (Anna Kukawska) musi sama opiekować się Tośkiem. Szymon (Paweł Monsiel) wspiera Asię (Magdalena Szczepanek) po załamaniu. Górala (Paweł Kowalczyk) pochłaniają rodzinne perypetie, a Wojtka (Bartłomiej Piekarski) dręczy niepokój o losy Marii (Karina Węgiełek). Tymczasem Natalia (Anna Bosak) przygotowuje się do ślubu. Komendantowi Witackiemu (Paweł Okoński) nie da spokoju myśl o tajemniczej kobiecie podobnej do jego zmarłej tragicznie żony, Anny. Na komendę powraca Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski).

W tym odcinku

Natalia rozmawia z lekarzem i utwierdza się w przekonaniu, że Arek może nie doczekać ich upragnionego wesela. Postanawia więc wziąć z nim ślub w szpitalu. W organizacji uroczystości pomaga jej siostra i przyjaciele. Komendę odwiedza młoda kobieta. Zgłasza, że ktoś nagrał i opublikował film, na którym dochodzi do zbliżenia między nią a pewnym aktorem. Funkcjonariusze podejrzewają, że artysta może mieć z tym coś wspólnego. Szybko jednak to wykluczają. Patrol szósty wszczyna dochodzenie, by odnaleźć prawdziwego sprawcę. Roman i Matylda, strażnicy miejscy, otrzymują wezwanie do głośnej imprezy. Jadą na miejsce i dowiadują się, że jest to wieczór panieński. Roman zostaje wzięty za striptizera.

Występują (pokaż wszystkich)