Policjantki i Policjanci (607)

Policjantki i Policjanci (607)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Wojtek wraca z urlopu. Podczas patrolu do radiowozu podbiega mężczyzna, który twierdzi, że w pobliskim bloku ulatnia się gaz. Funkcjonariusz ryzykuje życie, by uratować nieprzytomną dziewczynę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Wojtek wraca na komendę po urlopie. Podczas patrolu do radiowozu podbiega mężczyzna, który twierdzi, że w pobliskim bloku ulatnia się gaz. Funkcjonariusz ryzykuje własne życie, by uratować nieprzytomną dziewczynę. Okazuje się, że poszkodowana próbowała popełnić samobójstwo. Mikołaj dowiaduje się, że doszło do obławy na siedzibę gangu motocyklowego. Policja nie znalazła jednak nic podejrzanego. Jacek podejrzewa, że ktoś uprzedził przestępców. Pyta Białacha, czy ufa on Michałowi. Wojtek jest w szoku, gdy odkrywa, co spotkało Emilkę poprzedniego wieczoru. Postanawia do niej pojechać.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także