Policjantki i Policjanci (601)

Policjantki i Policjanci (601)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Natalia i Miłosz udają się na parking. Zamaskowani mężczyźni napadli tam na auto z kosmetykami. Pojazd prowadził właściciel firmy. Trwają poszukiwania zaginionej Luny. Pies zjawia się u Mikołaja.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Natalia i Miłosz udają się na parking. Zamaskowani mężczyźni napadli tam na samochód z kosmetykami. Ciężarówkę prowadził właściciel firmy, który obawia się konkurencyjnej fabryki. Odnalezione kremy i szampony okazują się częścią szokującego happeningu. Trwają też poszukiwania zaginionej Luny. Nieoczekiwanie wycieńczony pies zjawia się w barze Mikołaja. Trzyma w pysku kawałek materiału, który doprowadza ekipę do rannego człowieka w lesie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także