Policjantki i Policjanci (581)

Policjantki i Policjanci (581)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Zuza i Zapała jadą do portu na Odrze, gdzie jeden z pracowników znalazł w łódce kolekcję złotych monet. Wkrótce skarb znika. Funkcjonariusze próbują ustalić przyczyny tego zagadkowego zdarzenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Zuza i Zapała jadą do portu na Odrze. Jeden z pracowników znalazł na łódce kolekcję złotych monet. Wkrótce okazuje się, że skarb zniknął. Funkcjonariusze próbują ustalić przyczyny tego zdarzenia. Wkrótce na komendzie zjawia się właściciel kolekcji. Okazuje się, że były chłopak jego córki jest marynarzem. Pracownicy baru Mikołaja odkrywają, że ktoś zdewastował elewację lokalu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także