Policjantki i Policjanci (579)

Policjantki i Policjanci (579)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Pobito staruszkę na ulicy. Po przybyciu na miejsce Zatońska i Zieliński rozmawiają z mężczyzną, który znalazł ofiarę i bezdomnym, który widział całe zajście. Okazuje się, że kobietę uderzono łomem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy wrocławskich stróżów prawa. Ola Wysocka czuje się winna spowodowania ataku gangsterów na komendę. Związek Joanny Zatońskiej i Szymona Zielińskiego wkracza na nowy poziom. Policjantka ma jednak obawy dotyczące byłej dziewczyny swojego partnera. Chce poznać prawdę, czy jest on biologicznym ojcem Tymka. Z kolei Wojtek Niedźwiecki uświadamia sobie uczucie, jakim darzy Zuzę Kowal i postanawia wystąpić o zmianę patrolu. Bojąc się miłości do koleżanki z pracy, sięga po alkohol. Dyżurny Jacek Nowak jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa i Juliusza. Tymczasem ciąża Renaty Jaskowskiej zbliża się do rozwiązania.

W tym odcinku

Pobito staruszkę na ulicy. Po przybyciu na miejsce Zatońska i Zieliński rozmawiają z mężczyzną, który znalazł ofiarę oraz bezdomnym, który z oddali widział całe zajście. Okazuje się, że jakiś chłopak wyskoczył z auta i zaczął okładać kobietę łomem. Pojawiają się nowe tropy, ale wciąż nie jest jasny motyw okrutnego zachowania. Pola proponuje kontuzjowanemu Białachowi leczniczy masaż. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli. Dochodzi też do konfrontacji między Asią a Igą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także