Policjantki i Policjanci (421)

Policjantki i Policjanci (421)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Do policjantów zgłaszają się małżonkowie, którzy znaleźli w rzeczach nastoletniej córki dziwną kartkę ze ślubowaniem posłuszeństwa. W tym czasie inna dziewczyna trafia do szpitala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia. Widzowie poznają rzeczywistość mrocznych zakamarków.

W tym odcinku

Białach po raz kolejny pomaga Wysockiej. Tym razem zabiera Olę i Marka do siebie, gdzie mają poczekać, aż wyjaśni się sprawa pieniędzy rzekomo podarowanych funkcjonariuszce przez Borysa. Policjant postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo. Tymczasem na komendę zgłasza się małżeństwo zaniepokojone o swoją nastoletnią córkę - najpierw samowolnie zrobiła sobie tatuaż, a potem znaleźli w jej rzeczach dziwną kartkę ze ślubowaniem posłuszeństwa. Sama dziewczyna nabiera wody w usta, do momentu gdy inna nastolatka z podobnym tatuażem trafia do szpitala z zagrożeniem życia. Tego samego dnia dyżurny przyjmuje też zgłoszenie pochodzące z gabinetu masażu. Masażysta zawiadamia policję o pojawieniu się zazdrosnego męża klientki. Na miejscu policjanci odkrywają, że poszkodowany nielegalnie filmuje swoje klientki. Na komendzie dochodzi do starcia pomiędzy Adamem a nową panią komendant. Profos postanawia się zemścić.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także