Policjantki i Policjanci (363)

Policjantki i Policjanci (363)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Małgorzata Szapował, Wojciech Sukiennik
W skrócie:Jaskowska wyznacza na partnerkę dla Krzyśka jego żonę. Para spieszy na wezwanie przechodnia, który zauważył nastolatka niszczącego zaparkowane auto. Właścicielkę pojazdu ktoś próbuje zastraszyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii pojawią się nowe postaci, a w życiu znanych już bohaterów nastąpi wiele przełomowych wydarzeń. Ślub, tragiczne odejście, wyzwania rodzicielskie, nowe przyjaźnie i fascynacje, miłosne zawody i śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia - to tylko niektóre zmiany, jakie czekają policjantów z wrocławskiej komendy.

W tym odcinku

Julia Mazurek prosi panią komendant o zmianę partnera. Krzysztof nie rozumie jej decyzji i prosi o rozmowę. Jaskowska wyznacza na partnerkę dla Krzyśka jego żonę. Emilka jest pełna zapału, ale Krzysztof nie umie wykrzesać z siebie entuzjazmu. Para spieszy na wezwanie przechodnia, który zauważył nastolatka niszczącego zaparkowane auto. Z rozmowy z właścicielką pojazdu policjanci dowiadują się, że kobietę od pewnego czasu ktoś próbuje zastraszyć. Dzieje się tak od chwili, w której zaczęła szukać swej biologicznej matki. Kolejne wezwanie dotyczy pobicia. Okazuje się, że już od dłuższego czasu przed kamienicą regularnie dochodzi do napaści, ale wszyscy napadnięci mężczyźni wycofują oskarżenia i nie chcą podawać swoich danych. Dyżurnego Jacka Nowaka odwiedza Morawska. Alicja zrobi wszystko, aby poznać osobę, która uratowała jej życie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także