x

Policjantki i Policjanci (1163)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Anna Bosak, Anna Kukawska, Alicja Dąbrowska, Mariusz Węgłowski
W skrócie:Rowerzystka najechała na linkę rozwieszoną na drodze. Jej stan jest ciężki. Śledczy ustalają, że przygotowywała się do konkursu muzycznego. Jej matka kieruje podejrzenia na uczestników rywalizacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mikołaj Białach, wspierany przez kolegów, zmierzy się w pojedynku z wyjątkowo groźnym i przebiegłym przestępcą, a prywatnie będzie walczył z przeciwnościami w relacji z Idą. W niebezpieczeństwie znajdzie się Góral i jego ukochana Tamara, a związek Natalii oraz Marka czekają chwile próby. Zagrożona będzie również Lena, którą po akcji z Zapałą, będzie chronił Szulc, nieświadomy, że to tylko część problemów, z jakimi boryka się jego żona. Emilka, po przejściach z Krzyśkiem, postanowi żyć dalej, nie oglądając się za siebie. W komendzie pojawią się także nowi funkcjonariusze i kolejne służbowe wyzwania.

W tym odcinku

Dyżurny przekazuje funkcjonariuszom informację o wypadku rowerowym. Poszkodowana dziewczyna jest w ciężkim stanie. Najechała na linkę, rozwieszoną na drodze. Aby mieć pewność, że to pułapka, patrol rusza na miejsce zdarzenia. Ofiarę znalazła sąsiadka, która szukała swojego psa. Kobieta jest przekonana, że gdy przechodziła tamtędy wcześniej, nie było żadnej linki. Ktoś musiał ją zawiesić tuż przed przejazdem dziewczyny. Okazuje się, że to uczennica szkoły muzycznej w klasie skrzypiec i właśnie przygotowywała się do ważnego konkursu. Matka poszkodowanej jest przekonana, że innym uczestnikom rywalizacji mogło zależeć, aby wyeliminować konkurentkę. Mikołaj i Miłosz udają się do placówki. Tymczasem Bachleda dowiaduje się od Tamary o liście z urzędu do spraw emigracji. Jego ukochana ma wrócić do swojego kraju. Białach od razu znajduje rozwiązanie problemu.

Występują (pokaż wszystkich)