Poirot: Przyjdź i zgiń (1)

Poirot: Przyjdź i zgiń (1)

(Poirot: The Clocks)

serial kryminalny Wielka Brytania/USA 2011
Występują:David Suchet, Olivia Grant, Anna Skellern, Tom Burke
Reżyseria:Charlie Palmer
W skrócie:Poirot bada sprawę morderstwa niewidomej kobiety. Wokół zwłok ofiary ustawiono cztery zegary. Detektyw uważa, że celem tych przedmiotów jest wyłącznie próba odwrócenia uwagi policji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Herkulesa Poirota, światowej sławy belgijskiego detektywa, który na co dzień rozwiązuje zagadki kryminalne w Wielkiej Brytanii. Ten nieco ekscentryczny funkcjonariusz prowadzi skomplikowane śledztwa, wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz spostrzegawczość, by złapać przestępców. Śmiertelne w skutkach otrucia, rzekome samobójstwa i wiele innych, to tylko początek niezwykłych historii kryminalnych. Poirot nie spocznie póki nie pozna tożsamości mordercy, a aby to zrobić przerwie swoje wakacje, poprowadzi śledztwa w powietrzu, na lądzie oraz na wyspie. Adaptacja opowiadań Agathy Christie.

W tym odcinku

Detektyw Poirot bada sprawę tajemniczego morderstwa niewidomej kobiety. Wokół zwłok ofiary ustawiono cztery zegary. Funkcjonariusz uważa, że celem tych przedmiotów jest wyłącznie próba odwrócenia uwagi policji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także