x

Poirot: Pani McGinty nie żyje

(Poirot: Mrs McGinty's Dead)

serial kryminalny Wielka Brytania 2008
Występują:David Suchet, Joe Absolom, Simon Molloy, Richard Hope
Reżyseria:Ashley Pearce
W skrócie:W Broadhinnie dochodzi do mordu, który wstrząsa miejscową społecznością. Za sprawcę zostaje uznany James Bentley (Joe Absolom). Inspektor Spence ma wątpliwości. Na pomoc przybywa Herkules Poirot.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie Herkulesa Poirota, światowej sławy belgijskiego detektywa, który na co dzień rozwiązuje zagadki kryminalne w Wielkiej Brytanii. Ten nieco ekscentryczny funkcjonariusz prowadzi skomplikowane śledztwa, wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz spostrzegawczość, by złapać przestępców. Śmiertelne w skutkach otrucia, rzekome samobójstwa i wiele innych, to tylko początek niezwykłych historii kryminalnych. Poirot nie spocznie póki nie pozna tożsamości mordercy, a aby to zrobić przerwie swoje wakacje, poprowadzi śledztwa w powietrzu, na lądzie oraz na wyspie. Adaptacja opowiadań Agathy Christie.

W tym odcinku

W Broadhinnie dochodzi do mordu, który wstrząsa miejscową społecznością. Ofiarą jest prosta kobieta zajmująca się sprzątaniem, pani McGinty. Za sprawcę zostaje uznany James Bentley (Joe Absolom). Wkrótce zapada też wyrok śmierci. Inspektor Spence (Richard Hope) ma jednak wątpliwości. Nie przekonuje go teoria, że mężczyzna zabił dla tak niewielkiej sumy pieniędzy. Na pomoc do miasta przybywa więc Herkules Poirot. Wkrótce po jego przybyciu morderca dokonuje jeszcze jednej zbrodni. Co gorsza, krąg podejrzanych bardzo się poszerza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także