Poirot: Kot wśród gołębi (1)

(Poirot: Cat Among the Pigeons)

serial kryminalny Wielka Brytania 2008
Występują:David Suchet, Harriet Walter, Raji James, Adam De Ville
Reżyseria:James Kent
W skrócie:Detektyw Poirot prowadzi śledztwo w sprawie śmierci nauczyciela gimnastyki. Zginął on od rany zadanej oszczepem. W owej szkole dla dziewcząt ukrywa się księżniczka z Bliskiego Wschodu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 9 grudnia
za 9 dni
11:35 Kino TV

Opis

Kolejne perypetie Herkulesa Poirota, światowej sławy belgijskiego detektywa, który na co dzień rozwiązuje zagadki kryminalne w Wielkiej Brytanii. Ten nieco ekscentryczny funkcjonariusz prowadzi skomplikowane śledztwa, wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz spostrzegawczość, by złapać przestępców. Śmiertelne w skutkach otrucia, rzekome samobójstwa i wiele innych, to tylko początek niezwykłych historii kryminalnych. Poirot nie spocznie póki nie pozna tożsamości mordercy, a aby to zrobić przerwie swoje wakacje, poprowadzi śledztwa w powietrzu, na lądzie oraz na wyspie. Adaptacja opowiadań Agathy Christie.

W tym odcinku

Detektyw Poirot prowadzi śledztwo w sprawie śmierci nauczyciela wychowania fizycznego. Mężczyzna zginął od ciosu oszczepem. W tej brytyjskiej szkole dla dziewcząt ukrywa się księżniczka z Bliskiego Wschodu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także