Pod lupą (12)

Pod lupą (12)

magazyn popularnonaukowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Prowadzący sprawdzi, czy można oszukać radary na drogach. Przeprowadzi eksperyment, podczas którego wytworzy sztuczny śnieg, a także uda się do sejmu. Witold Tomaszewski opowie o rowerach hybrydowych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 23 grudnia
za 7 dni
4:55 Nowa TV

Opis

Kuba Marcinowicz zaprezentuje najświeższe informacje ze świata nauki i techniki, wybuchowe eksperymenty i kulisy działania wielkich organizacji. W tym sezonie na internautów czekają konkursy na Facebooku i ciekawe nagrody. Cykl "Sondy uliczne" to kopalnia najdziwniejszych pytań i odpowiedzi. Kuba Marcinowicz zaprosi też do studia specjalistów z różnych dziedzin życia, aby dowiedzieć się np., jakie gadżety mogą ułatwić uprawianie sportu. Z kolei w cyklu "Instrukcja obsługi" widzowie poznają zasady funkcjonowania dużych firm od kuchni. Prowadzący weźmie udział w szalonych eksperymentach po to, by na własnej skórze doświadczyć rządzących w świecie praw.

Prowadzący sprawdzi, czy można oszukać radary na drogach. Przeprowadzi eksperyment, podczas którego wytworzy sztuczny śnieg, a także uda się z wizytą do sejmu. Witold Tomaszewski opowie o rowerach hybrydowych. Widzowie dowiedzą się również, czym się różni osa od szerszenia.

Zobacz także