Poczuj rytm

6.1/10 5.7/10

(Make Your Move)

MUSICAL Korea Południowa/USA 2013   od 12 lat
Występują:Derek Hough, BoA, Will Yun Lee, Wesley Jonathan
Reżyseria:Duane Adler
W skrócie:Donny (Derek Hough) wychodzi na zwolnienie warunkowe. Zarabia na życie, tańcząc na ulicach. Wkrótce dowiaduje się, że jego brat Nick ma zatarg z pewnym bogatym mężczyzną. Postanawia mu pomóc.
Mody na taniec hiphopowy ciąg dalszy: chłopak zadarł z prawem, a uwielbiany przez niego taniec okazuje się częścią programu resocjalizacyjnego. A także niebzpieczną pokusą.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mieszkający w Nowym Jorku buntowniczy Donny (Derek Hough) pasjonuje się tańcem. Jedzie do Nowego Orleanu, gdzie nieświadomie wplątuje się w kryminalną aferę, zostaje aresztowany i osadzony w więzieniu. Na zwolnieniu warunkowym zarabia na życie, tańcząc na ulicach. Jego kurator, Foster (Dan Lauria), każe mu znaleźć porządna pracę, inaczej chłopak trafi z powrotem do zakładu karnego. Mimo zakazu Donny postanawia wrócić do Nowego Jorku. Udaje się do brata Nicka (Wesley Jonathan), który jest właścicielem klubu. Dowiaduje się, że on i jego wspólnik Kaz (Will Yun Lee) stracili lokal przez bogatego mężczyznę. Poznaje też siostrę Kaza, Ayę (BoA), której grozi deportacja do Japonii. Zauroczony dziewczyną postanawia jej pomóc. W filmie występuje koreańska gwiazda BoA. Partneruje jej polska aktorka, Izabella Miko. Reżyserem obrazu jest Duane Adler, autor scenariuszy do "W rytmie hip-hopu" czy "Step Up - Taniec zmysłów".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)