PitBull (24)

PitBull (24)

serial sensacyjny Polska 2008   od 16 lat
Występują:Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski, Paweł Królikowski, Michał Kula
Reżyseria:Kasia Adamik
W skrócie:Podczas napadu na hurtownię ginie właścicielka zakładu i dwóch konwojentów. Bandyci nie wiedzą, że na miejscu został świadek przestępstwa. Gebels czuje w mieszkaniu nieprzyjemny zapach...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy stołecznych policjantów. Po wydarzeniach w Magdalence w Wydziale do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw zachodzi wiele zmian. Nielat rezygnuje z pracy w policji i wyjeżdża do Irlandii. Nowy naczelnik (Redbad Klijnstra) jest człowiekiem, dla którego bardziej niż sprawa liczy się statystyka. Zdegradowany Barszczyk (Michał Kula) jako policjant operacyjny pracuje w sekcji Gebelsa (Andrzej Grabowski). Do wydziału trafia młoda i pełna zapału policjantka Renata (Hanna Konarowska) oraz gwałtowny i pewny siebie podkomisarz Robert Nimski zwany Łapką (Michał Żurawski).

W tym odcinku

Podczas napadu na hurtownię odzieży pod Warszawą ginie właścicielka zakładu i dwóch konwojentów, którzy przyjechali po utarg. Sprawcy nie wiedzą, że na miejscu został świadek przestępstwa. Gebels czuje w mieszkaniu dziwny zapach. Gala informuje go, że już od dwóch dni nieprzyjemna woń roznosi się po klatce schodowej. Policjant idzie do sąsiada, który mieszka piętro wyżej. Drzwi otwiera mu zaniedbany chłopak.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także