Pingwiny z Madagaskaru: Zemsta doktora Bulgota (17)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 1 odc. 17: Zemsta doktora Bulgota

(The Penguins of Madagascar: Doctor Blowhole's Revenge)

serial animowany USA 2010   od 7 lat
W skrócie:Złowrogi delfin, doktor Bulgot, porywa Króla Juliana. Nieustraszone pingwiny ze Skipperem na czele próbują pokrzyżować jego plany i uwolnić lemura.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 3 października
za 12 dni
6:10 Nicktoons

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Złowrogi delfin, doktor Bulgot, postanawia uprzykrzyć życie swoim największym wrogom, pingwinom. Opętany manią przejęcia władzy nad światem, porywa Króla Juliana. Skipper i jego podwładni nie przepadają za uprowadzonym lemurem, jednak postanawiają pokrzyżować plany Bulgota i ocalić planetę.

Zobacz także