Pingwiny z Madagaskaru: Słoniowa pamięć/ Miłość z automatu (122)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 1 odc. 122: Słoniowa pamięć/ Miłość z automatu

(The Penguins of Madagascar: An Elephant Never Forgets/ Otter Things Have Happened)

serial animowany USA 2008-2010   od 7 lat
W skrócie:Pingwiny próbują pomóc słoniowi wymknąć się z zoo, ale gdy poznają jego prawdziwe intencje, chcą go zatrzymać. Marlenka zakochuje się w wiewiórce o imieniu Fred. Pingwiny tego nie rozumieją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Pingwiny próbują pomóc słoniowi wymknąć się z zoo. Jednak, gdy poznają jego prawdziwe intencje, próbują natychmiast go powstrzymać. Marlenka zakochuje się w wiewiórce o imieniu Fred. Pingwiny nie rozumieją, co wydra w nim widzi. Mimo to zgadzają się jej pomóc.

Zobacz także