Pensjonat nad rozlewiskiem (6)

Pensjonat nad rozlewiskiem (6)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Piotr Grabowski, Olga Frycz, Jerzy Schejbal
Reżyseria:Adek Drabiński
W skrócie:Jowita ucieka z próby w domu kultury. Mirka z Różą ruszają na jej poszukiwania. Komornik zaczyna postępowanie egzekucyjne w pensjonacie. Konrad z Piernackim wyjeżdżają na Ukrainę po konie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja przygód Małgorzaty Jantar (Joanna Brodzik) i jej przyjaciół. Po śmierci matki dziedziczy założony przez nią pensjonat. Z czasem siedlisko zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Małgosia czuje się szczęśliwa u boku byłego męża, Konrada (Piotr Grabowski). Niestety, sielanka nie trwa długo. Nad rozlewiskiem pojawia się bowiem komornik. Małgosia robi wszystko, by nie stracić swojego ukochanego miejsca. Na drodze Jantar pojawia się też przystojny Adam (Mikołaj Krawczyk).

W tym odcinku

Jowita ucieka z próby w domu kultury. Mirka z Różą ruszają na jej poszukiwania. Dowiadują się, że dziewczynka jest z domu dziecka. Komornik zaczyna postępowanie egzekucyjne w pensjonacie. Konrad z Piernackim wyjeżdżają na Ukrainę po konie. Po wypadku Wrońskiego Kubie i Sławkowi pomaga w stolarni Zabielski. Wspólnymi siłami udaje im się na czas wykonać zamówienie. Paula i Marysia cieszą się sukcesem swoich mężów. Wszyscy planują, na co wydadzą zarobione pieniądze. Niestety, gdy Kuba udaje się do menadżera, odkrywa, że ten zniknął bez śladu. Do Małgosi dzwoni mecenas Wawrzecki z bardzo złymi wiadomościami.

Występują (pokaż wszystkich)

x