Pensjonat nad rozlewiskiem (3)

Pensjonat nad rozlewiskiem (3)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Piotr Grabowski, Olga Frycz, Jerzy Schejbal
Reżyseria:Adek Drabiński
W skrócie:Marysia zauważa, że Małgosia coraz więcej czasu spędza z Adamem. Róża podczas zbierania ziół w lesie łamie sobie rękę. Obowiązki gospodyni przejmuje Mirka. Do pensjonatu przyjeżdża zespół Perfect.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja przygód Małgorzaty Jantar (Joanna Brodzik) i jej przyjaciół. Po śmierci matki dziedziczy założony przez nią pensjonat. Z czasem siedlisko zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Małgosia czuje się szczęśliwa u boku byłego męża, Konrada (Piotr Grabowski). Niestety, sielanka nie trwa długo. Nad rozlewiskiem pojawia się bowiem komornik. Małgosia robi wszystko, by nie stracić swojego ukochanego miejsca. Na drodze Jantar pojawia się też przystojny Adam (Mikołaj Krawczyk).

W tym odcinku

Małgosia coraz więcej czasu spędza z Adamem i zwierza mu się ze swoich problemów. Jantar wciąż próbuje rozwiązać sprawę rzekomego długu, który zostawiła jej matka. Kunert zdaje się doskonale ją rozumieć. Marysia zauważa ich coraz bliższe kontakty. Niepokoi się takim obrotem spraw. Na dodatek między nią a Kubą dochodzi do nieporozumień. Chłopak czuje się zepchnięty na boczny tor. Róża podczas zbierania ziół w lesie łamie rękę. Pomaga jej Piernacki, który przypadkowo znalazł się w okolicy. Na czas rekonwalescencji kobiety obowiązki gospodyni na plebanii przejmuje Mirka. Ona i Maciej postanowili opuścić Olsztyn. Oboje rozpoczynają pracę w domu kultury w Ostródzie. Tomasz pod wpływem nalegań Małgosi decyduje się wyprowadzić z leśniczówki i zamieszkuje w pensjonacie. Sławek i Kuba rozkręcają wspólny biznes związany z meblami. W stajni Piernackiego Laura spotyka Krzysztofa, którym jest zauroczona. Niebawem w ich życiu pojawia się mała Jowita. Do pensjonatu przyjeżdża zespół Perfect. Wzbudza to popłoch właścicielki.

Występują (pokaż wszystkich)

x