Pensjonat nad rozlewiskiem (10/13)

Pensjonat nad rozlewiskiem (10/13)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Piotr Grabowski, Olga Frycz, Jerzy Schejbal
Reżyseria:Adek Drabiński
W skrócie:Marysia zatrudnia się w sklepie u Jóźwiakowej. Tomasz odkrywa, w jaki sposób podpis Basi znalazł się na wekslu. Do pensjonatu w tym samie czasie przyjeżdżają zawodnicy MMA i dziennikarka Anna Popek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja przygód Małgorzaty Jantar (Joanna Brodzik) i jej przyjaciół. Po śmierci matki dziedziczy założony przez nią pensjonat. Z czasem siedlisko zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Małgosia czuje się szczęśliwa u boku byłego męża, Konrada (Piotr Grabowski). Niestety, sielanka nie trwa długo. Nad rozlewiskiem pojawia się bowiem komornik. Małgosia robi wszystko, by nie stracić swojego ukochanego miejsca. Na drodze Jantar pojawia się też przystojny Adam (Mikołaj Krawczyk).

W tym odcinku

Marysia zatrudnia się w sklepie u Jóźwiakowej, aby podreperować domowy budżet. Mirka wpada w depresję. Maciej namawia ją, by adoptowali Jowitę. Adam postanawia, że zamontuje w pensjonacie kamery. Tymczasem Tomasz odkrywa, w jaki sposób podpis Basi znalazł się na wekslu. Również Kuba cały czas szuka dowodów na nielegalną działalność Adama. Nieoczekiwanie swoją pomoc oferuje mu Magda. Do pensjonatu w tym samie czasie przyjeżdżają zawodnicy MMA i dziennikarka Anna Popek (Anna Popek). Kobieta chce przeprowadzić wywiad z Ewą Stern. Aktorka dowiaduje się o złym stanie zdrowia Iwona Wenerta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także