Patent na podróż (4)

Patent na podróż (4)

program rozrywkowy Polska 2017   b.o.
W skrócie:Artur Kot udaje się do najdzikszej części Kambodży, gdzie w sercu dżungli znajduje się ośrodek Elephant Valley, w którym ochotnicy z całego świata zajmują się słoniami pod okiem miejscowych opiekunów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Twórcy programu udowadniają, że podróżowanie nie musi iść w parze z wielkimi pieniędzmi. W każdym odcinku Artur Kot odwiedzi inny kraj i pozna niebanalne sposoby na jego zwiedzanie. Będzie spał u lokalnych mieszkańców, wkręci się na tanią wyprawę off-roadową, zamieszka w sierocińcu dla słoni oraz pomoże w prowadzeniu rodzinnego biznesu. Odkryje miejsca, do których nie docierają biura podróży. Program dla tych, którzy pragną podróżować oszczędnie i z pomysłem.

Artur Kot udaje się do najdzikszej części Kambodży, gdzie w samym sercu dżungli znajduje się ośrodek Elephant Valley, w którym ochotnicy z całego świata zajmują się słoniami pod okiem miejscowych opiekunów. Prowadzący przez cały tydzień swojej podróży poznaje z bliska zwierzęta w ich naturalnym środowisku, angażuje się w pomoc przy codziennych obowiązkach wolontariuszy oraz słucha historii podopiecznych projektu. Te bezcenne doświadczenia i bliskość dzikiej natury kosztują go niewielkie pieniądze i odrobinę ciężkiej pracy.