Pary młode ponad miarę (4/8)

Pary młode ponad miarę (4/8)

program rozrywkowy Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Jacek i Roksana są w poważnych tarapatach. Ich ślub zbliża się wielkimi krokami, a wciąż nie znaleźli kreacji w swoim rozmiarze. Przyszła panna młoda wymarzyła sobie suknię w kroju litery A.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ludzie niesamowicie się od siebie różnią - sylwetką, wagą. Zbliżający się ślub przysparza wielu osobom sporo stresu związanego z doborem odpowiednich kreacji. Niekiedy takie poszukiwania spełzają na niczym. Izabela Janachowska tym razem przyjrzy się nie tylko pannom młodym, ale obojgu nowożeńcom. Pomoże im znaleźć wspaniałe, dobrane specjalnie pod ich figurę i urodę stroje. Obejdzie się bez łez, zakładania za małych sukien i marynarek czy dopinania suwaków na siłę. Okaże się, że każdy człowiek jest piękny, niezależnie od noszonego rozmiaru. Wśród zaręczonych znajdzie się adwokatka, która obraca wniwecz stereotypy o męskim środowisku prawniczym. Pojawi się para zakochana w sobie od gimnazjum, a także ratowniczka medyczna, która ledwo uniknęła amputacji nogi. Pewien narzeczony postanowi specjalnie na ślub zgolić brodę, inny sięgnie o melonik. Jedna panna młoda marzy o wysokich szpilkach, ale przewyższa partnera wzrostem. Widzowie poznają również wiele ślubnych trików. Dowiedzą się, jakie muchy i poszetki pasują do męskich strojów i jaką bieliznę wybrać do sukni ślubnej. Poznają także sposoby upięć welonu.

Jacek i Roksana są w poważnych tarapatach. Ich ślub zbliża się wielkimi krokami, a wciąż nie znaleźli kreacji w swoim rozmiarze. Na pomoc ruszy Izabela Janachowska. Przyszła panna młoda wymarzyła sobie suknię w kroju litery A. Nie jest zdecydowana, czy postawić na przepych czy może wręcz przeciwnie. Jej partner z kolei chciałby, aby w jego stroju nie zabrakło prawdziwego szaleństwa. Rozważa wzorzysty garnitur albo koszulę. Widzowie dowiedzą się, jak odpowiednio dobrać suknię do sylwetki w typie jabłka i gruszki. Nie zabraknie też wskazówek co do ślubnej bielizny.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także