Pary młode ponad miarę (3/8)

Pary młode ponad miarę (3/8)

program rozrywkowy Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Magdę i Grzegorza połączył portal randkowy. Oboje mają problem ze znalezieniem kreacji na swój ślub. Magda, choć ma proporcjonalną sylwetkę, nie może być uznana za filigranową kobietę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ludzie niesamowicie się od siebie różnią - sylwetką, wagą. Zbliżający się ślub przysparza wielu osobom sporo stresu związanego z doborem odpowiednich kreacji. Niekiedy takie poszukiwania spełzają na niczym. Izabela Janachowska tym razem przyjrzy się nie tylko pannom młodym, ale obojgu nowożeńcom. Pomoże im znaleźć wspaniałe, dobrane specjalnie pod ich figurę i urodę stroje. Obejdzie się bez łez, zakładania za małych sukien i marynarek czy dopinania suwaków na siłę. Okaże się, że każdy człowiek jest piękny, niezależnie od noszonego rozmiaru. Wśród zaręczonych znajdzie się adwokatka, która obraca wniwecz stereotypy o męskim środowisku prawniczym. Pojawi się para zakochana w sobie od gimnazjum, a także ratowniczka medyczna, która ledwo uniknęła amputacji nogi. Pewien narzeczony postanowi specjalnie na ślub zgolić brodę, inny sięgnie o melonik. Jedna panna młoda marzy o wysokich szpilkach, ale przewyższa partnera wzrostem. Widzowie poznają również wiele ślubnych trików. Dowiedzą się, jakie muchy i poszetki pasują do męskich strojów i jaką bieliznę wybrać do sukni ślubnej. Poznają także sposoby upięć welonu.

Studentów Magdę i Grzegorza połączył portal randkowy. Oboje mają spory problem ze znalezieniem kreacji na najważniejszy dzień w swoim życiu. Magda, choć ma proporcjonalną sylwetkę, nie może być uznana za filigranową kobietę. Odwiedziny w salonie sukni ślubnych sprawiły jej wiele przykrości ze względu na nieprzyjemne komentarze ekspedientek. Przyszła panna młoda marzy o sukni z rękawkiem i wieloma zdobieniami. Jej narzeczonemu z kolei niełatwo wybrać elegancki garnitur przez nadprogramowe kilogramy. Chciałby włożyć coś klasycznego z obowiązkową muchą. Izabela Janachowska podsunie Magdzie zaskakującą suknię. Wyjaśni też, jak powinno się dobrać odpowiednią muchę do garnituru i wyglądu pana młodego.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także