Paradoks: Miłość (5)

Paradoks

odc. 5: Miłość

serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Bogusław Linda, Anna Grycewicz, Cezary Łukaszewicz, Arkadiusz Jakubik
Reżyseria:Greg Zgliński
W skrócie:Joanna bada okoliczności śmierci pensjonariusza domu opieki, który zmarł na skutek przedawkowania morfiny. Usiłuje się dowiedzieć, czemu Kaszowski odstąpił od śledztwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Funkcjonariusz Marek Kaszowski (Bogusław Linda) jest inspektorem Komendy Głównej Policji. W prowadzonych przez niego śledztwach uczestniczą: Młody, aspirant w grupie Kaszowskiego i student prawa (Cezary Łukaszewicz), policjantka Monika (Gabriela Muskała), technik informatyk Marcin (Sebastian Pawlak) oraz Basia (Ewa Skibińska), patolog. Do zespołu Kaszowskiego dołącza podkomisarz Joanna Majewska (Anna Grycewicz) - funkcjonariuszka Biura Służby Wewnętrznej, która przy okazji badania spraw kryminalnych ma przeprowadzić dochodzenie dotyczące samego inspektora.

W tym odcinku

Joanna bada okoliczności śmierci pensjonariusza domu opieki. Mężczyzna cierpiał na raka, jednak w jego krwi stwierdzono zbyt wysoki poziom morfiny. Policjantka próbuje się dowiedzieć, czemu Kaszowski umorzył śledztwo w sprawie ewentualnego zabójstwa, mimo że miał akta z sekcji zwłok. Z pomocą Młodego usiłuje rozwikłać tę zagadkę. Po raz pierwszy ma podstawy, by udowodnić błąd Kaszowskiego. Joanna przekazuje szefowi BSW informację o spotkaniu inspektora z handlarzem narkotyków Łańcuchem. Wszystko wskazuje na to, że Kaszowski kupował od bandyty działkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także