Pamiętniki z wakacji (52)

Pamiętniki z wakacji

sezon 6 odc. 52

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Rodzina Maciejowskich postanowiła przeprowadzić się na Gran Canarię i wybudować tam imperium pierogowe. Włodek i Bożena często spędzali tam urlop i nigdy nie znaleźli smacznych pierogów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie Polaków spędzających wczasy w kurortach południowej Europy, m.in. na Gran Canarii i Majorce. Bohaterowie tego paradokumentalnego serialu przeżywają wakacyjne flirty i gorące romanse, są zdradzani przez ukochane osoby, padają ofiarami misternych intryg i przebiegłych oszustów.

W tym odcinku

Rodzina Maciejowskich z Poznania postanowiła przeprowadzić się na Gran Canarię i wybudować tam imperium pierogowe. Włodek i Bożena często spędzali tam urlop i nigdy nie znaleźli smacznych pierogów. Ich syn Leon nie jest zachwycony pomysłem. Nie widzi sensu w sprzedawaniu pierogów przy panującym tam upale. Mimo to Maciejowscy rzucają się w wir przygotowań. Po przybyciu na Gran Canarię Leon poznaje Kasię, której ojciec prowadzi budkę z kiełbaskami. Bożena i Włodek pozostają nieugięci na dobre rady nowego znajomego, przez co pakują się w kłopoty. Za to Leon i Kasia stają się nierozłączni.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także