Pamiętniki z wakacji

Pamiętniki z wakacji

SERIAL PARADOKUMENTALNY Polska 2011-2012   od 12 lat

Historie Polaków, spędzających wakacje w kurortach południowej Europy. W każdym odcinku widzowie zobaczą dwie historie. Będzie m.in. o młodej dziewczynie, pragnącej poznać na wakacjach miłość swojego życia, ojcu, który nadmiernie kontroluje członków swojej rodziny, oraz o nastolatce zauroczonej swoim opiekunem.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
TV 4 Czwartek 22.10
11:25
Pamiętniki z wakacji (39)

Diana broni się przed zarzutami o kradzież. Rafał staje w jej obronie. Po wspólnej nocy ona wychodzi, rzekomo w sprawie pracy. Mateusz i Kacper mówią Rafałowi, że Diana nim manipuluje.

TV 4 Piątek 23.10
11:25
Pamiętniki z wakacji (40)

Rafał nie może sobie darować, że dał się oszukać Dianie. Razem z Mateuszem i Kacprem postanawia zemścić się na dziewczynie. Ania i Dominik nadal lekceważą zasady higieny osobistej.

TV 4 Poniedziałek 26.10
11:25
Pamiętniki z wakacji (41)

Podczas urlopu na Gran Canarii Renata poznaje Krzysztofa. Jest pewna, że to mężczyzna jej życia. Zabrzanie Piotr i Kamil są zafascynowani luksusowym hotelem. Kamil zakochuje się w kelnerce.

TV 4 Wtorek 27.10
11:25
Pamiętniki z wakacji (42)

Kamil ma dość nierozważnego zachowania Piotra. Po kolejnym incydencie zostają wydaleni z kurortu. Zdarzenie źle wpływa na związek Kamila i Martyny. Renata nie może zapomnieć o Krzysztofie.

TV 4 Środa 28.10
11:25
Pamiętniki z wakacji (43)

Przyjaciele z Zabrza startują w konkursie na mistera plaży. Kamil wygrywa w innej konkurencji. Piotr pomaga koledze w odzyskaniu względów Martyny. Renata kończy znajomość z Krzysztofem.

TV 4 Czwartek 29.10
11:25
Pamiętniki z wakacji (44)

Krzysztof i Jurek podejrzewają, że Wioletta, dziewczyna Eryka, nie jest wobec niego lojalna. Poddają ją próbie. Tymczasem na Gran Canarii zjawiają się trzy przyjaciółki: Laura, Paula i Lena.

TV 4 Piątek 30.10
11:25
Pamiętniki z wakacji (45)

Lena spędza miłe chwile z Fabiem. Wieczorem idzie z Laurą i Paulą do klubu, gdzie dochodzi do przykrego incydentu. Eryk nie może zapomnieć zdrady Wioletty. Jerzy postanawia mu pomóc.

TV 4 Poniedziałek 2.11
11:25
Pamiętniki z wakacji (46)

Eryk nie może wybaczyć Jerzemu, Krzysztof ma jednak plan, jak ich pogodzić. Paula pociesza Lenę, która rozstała się z Fabiem. Na Gran Canarię przylatują Emil, Patryk i Grzegorz.

TV 4 Wtorek 3.11
11:25
Pamiętniki z wakacji (47)

Laura przyłapała Lenę na żebraniu i stara się ją wykorzystywać wszelkie sposoby. Fabio zaprasza Paulę i jej koleżanki na imprezę. Wkrótce wychodzi na jaw prawda o tajemniczej dziewczynie.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków