0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetATM RozrywkaAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDomo+DTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TVKuchnia+
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Romance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper PolsatSuperstacja
T
Tele 5TLCTNTTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
WP
Z
Zoom TV
Pamiętniki z wakacji

Pamiętniki z wakacji

SERIAL PARADOKUMENTALNY Polska 2011-2012   od 12 lat

Historie Polaków, spędzających wakacje w kurortach południowej Europy. W każdym odcinku widzowie zobaczą dwie historie. Będzie m.in. o młodej dziewczynie, pragnącej poznać na wakacjach miłość swojego życia, ojcu, który nadmiernie kontroluje członków swojej rodziny, oraz o nastolatce zauroczonej swoim opiekunem.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
TV 4 Środa 27.01
11:25
Pamiętniki z wakacji (55)

Hubert i Filip wybierają się na Gran Canarię. Na miejscu poznają dwie dziewczyny i idą na dyskotekę.

TV 4 Czwartek 28.01
11:25
Pamiętniki z wakacji (56)

Klaudia samotnie wychowuje dorastającego Łukasza. Pali za sobą wszystkie mosty i przeprowadza się na Ibizę do swojego partnera Michała. Synowi nie podoba się na wyspie. Chciałby wrócić do Polski.

TV 4 Piątek 29.01
11:25
Pamiętniki z wakacji (57)

Podczas wspólnego urlopu Jakub chce przedstawić rodzicom swoją nową ukochaną. Jest ona o dwa lata starsza od jego matki, jednak zupełnie się nie przejmuje różnicą wieku. Konflikt w rodzinie narasta.

TV 4 Poniedziałek 1.02
11:25
Pamiętniki z wakacji (58)

Sylwia chce zrobić partnerowi Mateuszowi niespodziankę. Leci z przyjaciółką na Ibizę, gdzie mężczyzna pracuje. Nie wie, że prowadzi on podwójne życie - na wyspie zdradza Sylwię z Mają.

TV 4 Wtorek 2.02
11:25
Pamiętniki z wakacji (59)

Tomek, Wojtek, Klaudia i Magda lecą na Gran Canarię, by nakręcić film, który zapewni im sławę w internecie. Już pierwszego dnia dochodzi do kryzysu między dziewczynami.

TV 4 Środa 3.02
11:25
Pamiętniki z wakacji (60)

Zaprzyjaźnione małżeństwa co roku spędzają razem wakacje. Tym razem ma być inaczej. Michalina i Robert imprezują na całego. Tatiana i Jarek postanawiają nie dopuścić do rozpadu związku przyjaciół.

TV 4 Czwartek 4.02
11:25
Pamiętniki z wakacji (61)

Przyjaciółki Joanna i Monika lecą na urlop na Ibizę. Dołącza do nich Jagoda, która namawia towarzyszki do flirtowania z mężczyznami. Tymczasem zostawiony w Polsce partner Joanny planuje oświadczyny.

TV 4 Piątek 5.02
11:25
Pamiętniki z wakacji (14)

Marek, Filip i Przemek jadą na wakacje na Ibizę. Zakładają się, który z nich poderwie więcej dziewczyn. Marek poznaje Annę, w której się zakochuje, co prowadzi do konfliktu między kolegami.

TV 4 Poniedziałek 8.02
11:25
Pamiętniki z wakacji (15)

Przemek opowiada Annie o zakładzie z Markiem. Dziewczyna jest oburzona. Anna i Renata dochodzą do porozumienia po kłótni o chłopaka. Julia i Ola planują spędzić tydzień w Lloret de Mar.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków