Pamiętniki z wakacji (51)

Pamiętniki z wakacji

sezon 6 odc. 51

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Krystyna pierwszy raz od trzech lat jedzie na urlop. Na Gran Canarii zamierza dobrze się bawić, a także naprawić relacje z 16-letnią córką. Na wyspie Krystyna sama zachowuje się jak nastolatka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie Polaków spędzających wczasy w kurortach południowej Europy, m.in. na Gran Canarii i Majorce. Bohaterowie tego paradokumentalnego serialu przeżywają wakacyjne flirty i gorące romanse, są zdradzani przez ukochane osoby, padają ofiarami misternych intryg i przebiegłych oszustów.

W tym odcinku

Krystyna jest doradcą biznesowym. Pierwszy raz od trzech lat jedzie na urlop. Na Gran Canarii zamierza dobrze się bawić, a także naprawić relacje z 16-letnią córką Dżesiką. Dziewczyna od dwóch lat mieszka z ojcem, ponieważ jej matka poświęciła się karierze i widywała ją tylko w weekendy. Towarzyszy im przyjaciółka Dżesiki, Karolina. Na wyspie Krystyna zachowuje się jak zwariowana nastolatka i raz za razem zalicza żenujące wpadki. Wkrótce trzy kobiety spotykają grupę chłopców, z których jeden wpada Dżesice w oko. Krystyna, zamiast usunąć się w cień, zaczyna z nim flirtować. Dla jej córki oznacza to wojnę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także