Pamiętniki z wakacji (50)

Pamiętniki z wakacji

sezon 6 odc. 50

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Podczas wakacji na Gran Canarii 40-letni Tadeusz dowiaduje się, że jego 18-letni siostrzeniec Maciek nie spał jeszcze z kobietą. Mężczyzna obiecuje mu pomoc w znalezieniu odpowiedniej partnerki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie Polaków spędzających wczasy w kurortach południowej Europy, m.in. na Gran Canarii i Majorce. Bohaterowie tego paradokumentalnego serialu przeżywają wakacyjne flirty i gorące romanse, są zdradzani przez ukochane osoby, padają ofiarami misternych intryg i przebiegłych oszustów.

W tym odcinku

Podczas wakacji na Gran Canarii 40-letni Tadeusz dowiaduje się, że jego 18-letni siostrzeniec Maciek nie spał jeszcze z kobietą. Mężczyzna obiecuje chłopakowi pomoc w znalezieniu odpowiedniej partnerki. Tadek uchodzi za amanta. Nikt nie wie, że w rzeczywistości ma serce romantyka. Od lat kocha się w swojej sąsiadce Danucie, lecz przez przykre doświadczenia z kobietami, boi się stałego związku. Tymczasem sercowe porady wujka przynoszą Maćkowi tylko rozczarowanie. Chłopak zakochuje się w atrakcyjnej Pauli. Ona jednak bierze go za zwykłego podrywacza i nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także