Pamiętniki z wakacji (49)

Pamiętniki z wakacji

sezon 6 odc. 49

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Zofia, jej mąż Karol oraz dzieci: Matylda i Klaudiusz chcą spędzić spokojny, rodzinny urlop na Gran Canarii. Niestety, Karol przez pomyłkę wykupuje wczasy w mekce imprezowiczów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie Polaków spędzających wczasy w kurortach południowej Europy, m.in. na Gran Canarii i Majorce. Bohaterowie tego paradokumentalnego serialu przeżywają wakacyjne flirty i gorące romanse, są zdradzani przez ukochane osoby, padają ofiarami misternych intryg i przebiegłych oszustów.

W tym odcinku

Zofia, jej mąż Karol oraz dzieci: Matylda i Klaudiusz chcą spędzić spokojny, rodzinny urlop na Gran Canarii. Niestety Karol źle zrozumiał opis hotelu w katalogu i wykupił wczasy w mekce imprezowiczów. Już pierwszego dnia atmosfera staje się nieznośna. Zofia awanturuje się i żąda od męża, by natychmiast wynajął pokój w cichej okolicy. Karol wkrótce zaczyna mieć dość jazgotu żony i ciągłych upokorzeń. Sam zaczyna szukać rozrywek i potajemnie dobrze się bawi. Matylda dostrzega, że jej ojciec jest całkiem atrakcyjnym mężczyzną. Namawia go do zmiany stylu, co wywołuje protesty Zofii. Wkrótce Karol staje się obiektem zainteresowania innych kobiet.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także