Pamiętniki z wakacji (36)

Pamiętniki z wakacji

sezon 3 odc. 36

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Tata Agnieszki przysyła córce i jej koleżankom pieniądze. Wkrótce hiszpańska policja odnajduje ich dokumenty. Marek i Sebastian ponownie szukają okazji do zemsty na Danielu i Jakubie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie Polaków spędzających wczasy w kurortach południowej Europy, m.in. na Gran Canarii i Majorce. Bohaterowie tego paradokumentalnego serialu przeżywają wakacyjne flirty i gorące romanse, są zdradzani przez ukochane osoby, padają ofiarami misternych intryg i przebiegłych oszustów.

W tym odcinku

Tata Agnieszki przysyła córce i jej koleżankom pieniądze. Wkrótce hiszpańska policja odnajduje ich skradzione dokumenty, co wprawia dziewczyny w dobry nastrój. Marek i Sebastian ponownie szukają okazji do zemsty na Danielu i Jakubie. Udaje im się ich skompromitować. Po wyrównaniu rachunków wszyscy podają sobie ręce na zgodę. Tymczasem na Gran Canarię przyjeżdżają Rafał, Kacper i Mateusz. Ten pierwszy ma nadzieję bliżej poznać pracującą na wyspie dziewczynę, którą spotkał już wcześniej. Jest nią oczarowany. Urlop w Hiszpanii spędzają także dwie pary: Paweł i Kasia oraz Dominik i Ania. Kasia nie może znieść nieprzyjemnego zapachu Dominika. Zaskakuje ją także bagaż towarzyszy podróży, którzy zabrali ze sobą bardzo dziwne rzeczy...

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także