Pamiętniki z wakacji (33)

Pamiętniki z wakacji

sezon 3 odc. 33

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Nowa seria przygód Polaków na wakacjach. Marek i Sebastian na Gran Canarii wynajmują apartament z Jakubem i Danielem. Coraz częściej dochodzi do konfliktów. Wszystkie chwyty są dozwolone.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie Polaków spędzających wczasy w kurortach południowej Europy, m.in. na Gran Canarii i Majorce. Bohaterowie tego paradokumentalnego serialu przeżywają wakacyjne flirty i gorące romanse, są zdradzani przez ukochane osoby, padają ofiarami misternych intryg i przebiegłych oszustów.

W tym odcinku

Nowa seria popularnego serialu o przygodach Polaków podczas wakacyjnych podróży. Marek i jego najlepszy kolega Sebastian spędzają urlop na Gran Canarii. Wynajmują apartament razem z Jakubem i Danielem. Między młodymi mężczyznami coraz częściej dochodzi do konfliktów, które wkrótce przeradzają się w otwartą wojnę. Wszystkie chwyty są w niej dozwolone. Na tej samej wyspie odpoczywają Agnieszka, Weronika i Agata. Przyjaciółki od samego początku mają pecha. Wynajęty przez nie samochód wraz ze wszystkimi ich rzeczami zostaje skradziony. Dziewczyny są załamane. Zostały bez bagażu, dokumentów i pieniędzy, jedynie w strojach kąpielowych. Muszą szybko znaleźć wyjście z tej trudnej sytuacji.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także