Pamiętniki z wakacji (30)

Pamiętniki z wakacji

sezon 2 odc. 30

serial paradokumentalny Polska 2011-2012   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Ciąg dalszy historii trzech rolników, którzy spędzają urlop na Gran Canarii. Tomek i Wojtek namawiają Marcina na wyjście do dyskoteki. Marcel, który ma wziąć ślub, spędza czas na zabawie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie Polaków, spędzających wakacje w kurortach południowej Europy. W każdym odcinku widzowie zobaczą dwie historie. Będzie m.in. o młodej dziewczynie, pragnącej poznać na wakacjach miłość swojego życia, ojcu, który nadmiernie kontroluje członków swojej rodziny, oraz o nastolatce zauroczonej swoim opiekunem.

W tym odcinku

Ciąg dalszy historii trzech rolników, którzy spędzają urlop na Gran Canarii. Tomek i Wojtek namawiają Marcina na wyjście do dyskoteki. Ten nigdy nie był w takim miejscu, więc czuje się skrępowany. Odwagi nie dodaje mu nieodstępująca go na krok Róża. Kobieta wkrótce zaczyna go całować, co jeszcze bardziej peszy Marcina. Kolejne wydarzenia sprawiają jednak, że dziewczyna traci nim zainteresowanie. Następnego dnia koledzy namawiają go, by poznał jakąś kobietę. Niestety, podryw także nie jest jego mocną stroną. Zrezygnowany Marcin postanawia więc przeprosić Różę. Gdy chce wręczyć jej prezent, zauważa ją całującą się z innym mężczyzną. Tymczasem Marcel, który niedługo ma wziąć ślub, zamiast zajmować się przygotowaniami do wesela, spędza czas na zabawie. Tomek próbuje przywołać go do porządku, ale ten lekceważy uwagi przyjaciela. Wkrótce okazuje się, że Marcel przeznaczył na imprezę pieniądze, które miał wydać na zakup ślubnego garnituru.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także