Pamiętniki z wakacji (29)

Pamiętniki z wakacji

sezon 2 odc. 29

serial paradokumentalny Polska 2011-2012   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Ciąg dalszy historii Tomka, który podczas wakacji w Hiszpanii romansuje z żoną swojego szefa, Sylwią. Spędzają ze sobą noc. Gdy koledzy Tomka odkrywają całą sprawę, wybucha awantura.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie Polaków, spędzających wakacje w kurortach południowej Europy. W każdym odcinku widzowie zobaczą dwie historie. Będzie m.in. o młodej dziewczynie, pragnącej poznać na wakacjach miłość swojego życia, ojcu, który nadmiernie kontroluje członków swojej rodziny, oraz o nastolatce zauroczonej swoim opiekunem.

W tym odcinku

Ciąg dalszy historii Tomka, który podczas wakacji w Hiszpanii romansuje z żoną swojego szefa, Sylwią. Oboje spędzają ze sobą romantyczną noc. Gdy następnego dnia koledzy Tomka odkrywają, z kim bawił się poprzedniego wieczoru, wybucha awantura. Kiedy Tomek idzie do Sylwii wyjaśnić nieporozumienie, spotyka swojego szefa. Jest pewien, że to koniec jego romansu z Sylwią. Niespodziewanie jednak kobieta dzwoni do niego podczas spaceru. Tymczasem na Gran Canarię przylatuje trzech rolników: Tomek, Wojtek i Marcin. Dwóch pierwszych jest bardzo bezpośrednich i szybko zawiera znajomości z kobietami. Nieśmiały Marcin ma z tym kłopot. W końcu jednak zgadza się wziąć udział w "szybkiej randce". Na tej samej wyspie wypoczywają też trzej przyjaciele z Gdańska: Marcel, Tomek i Olaf. Mężczyźni przyjechali tu, by przygotować przyjęcie weselne dla pierwszego z nich. Przyszły małżonek spędza ostatnie dni przed ślubem na zabawie, flirtując z każdą spotkaną kobietą.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także