Pamiętniki z wakacji (28)

Pamiętniki z wakacji

sezon 2 odc. 28

serial paradokumentalny Polska 2011-2012   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Tomek spędza z Sylwią cały dzień. Romantyczny nastrój znika, gdy żona szefa wyprasza go z willi. Następnego dnia idzie on do dyskoteki. Wraca z nowo poznaną dziewczyną i spotyka Sylwię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie Polaków, spędzających wakacje w kurortach południowej Europy. W każdym odcinku widzowie zobaczą dwie historie. Będzie m.in. o młodej dziewczynie, pragnącej poznać na wakacjach miłość swojego życia, ojcu, który nadmiernie kontroluje członków swojej rodziny, oraz o nastolatce zauroczonej swoim opiekunem.

W tym odcinku

Tomek spotyka się z Sylwią. Spędza z nią cały dzień. Romantyczny nastrój znika, gdy żona szefa odbiera od niego SMS-a i wyprasza Tomka ze swojej willi. Następnego dnia mężczyzna idzie do dyskoteki z Andrzejem i Markiem. Wieczorem, gdy wraca do swojego pokoju w towarzystwie poznanej podczas zabawy dziewczyny, spotyka Sylwię. Ta denerwuje się, gdy widzi go z inną kobietą. Tomek za wszelką cenę próbuje odzyskać jej zaufanie. Tymczasem Marzena i Dawid mają wielkie kłopoty ze swoją kuzynką Martą. Osiemnastolatka wymyka się z hotelu i zabiera wypożyczony przez wujka samochód, który wkrótce rozbija. Dawid ciężko pracował na ten urlop i nie pozwoli, by Marta mu go zepsuła. Tymczasem ona znajduje wspólny język z jego córką Iwoną. Okazuje się, że z pozoru porządna i ułożona dziewczyna wcale nie jest taka grzeczna...

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także