Pamiętniki z wakacji (27)

Pamiętniki z wakacji

sezon 2 odc. 27

serial paradokumentalny Polska 2011-2012   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Tomek, Andrzej i Marek jadą na wakacje do Hiszpanii. Chcą się rozerwać i poflirtować z Hiszpankami. Na miejscu spotykają Sylwię, żonę ich szefa. Tomek ma nadzieję na bliższe poznanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie Polaków, spędzających wakacje w kurortach południowej Europy. W każdym odcinku widzowie zobaczą dwie historie. Będzie m.in. o młodej dziewczynie, pragnącej poznać na wakacjach miłość swojego życia, ojcu, który nadmiernie kontroluje członków swojej rodziny, oraz o nastolatce zauroczonej swoim opiekunem.

W tym odcinku

Tomek, Andrzej i Marek jadą razem na wakacje do Hiszpanii. Chcą się rozerwać i poflirtować z miejscowymi dziewczynami. Tuż po przyjeździe na miejsce spotykają Sylwię Kosińską, żonę ich szefa. Kobieta podoba się Tomkowi, który ma nadzieję, że uda mu się bliżej ją poznać. Tymczasem czterdziestoletnia Katarzyna ma poważne problemy wychowawcze ze swoją zbuntowaną córką Martą. Nie mogąc znaleźć z nią wspólnego języka, wysyła ją na wakacje razem ze swoją siostrą Marzeną i jej mężem Dawidem. Oni również, mimo że dobrze wychowali swoją córkę Iwonę, nie potrafią zapanować nad krnąbrną nastolatką. Postanawiają zastosować wobec niej areszt domowy.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także