Opowiem ci o zbrodni 2: Katarzyna Puzyńska - "Nie ma sprawy" (1)

Opowiem ci o zbrodni 2: Katarzyna Puzyńska - "Nie ma sprawy" (1)

serial dokumentalny Polska 2019
W skrócie:Autorzy powieści kryminalnych przedstawiają historie morderstw. Katarzyna Puzyńska zaprezentuje tragiczne losy miłosnego trójkąta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Znani i cenieni autorzy polskich kryminałów prezentują trzymające w napięciu historie morderstw, które wydarzyły się naprawdę. Każdy z pisarzy, przygotowując swoją narrację, korzystał z akt sądowych danej sprawy, miał także możliwość rozmowy z uczestnikami śledztwa i świadkami tamtych wydarzeń. Widzowie poznają historie zbrodni, opowiadane przez autorów znanych z pierwszego sezonu programu: Katarzynę Puzyńską, Martę Guzowską, Igora Brejdyganta, Wojciecha Chmielarza, Małgorzatę i Michała Kuźmińskich oraz Katarzynę Bondę. Do obsady drugiej serii dołączają także Joanna Opiat-Bojarska i Max Czornyj. Wśród prezentowanych w programie historii jest m.in. sprawa wampira ze Stefankowic.

W tym odcinku

Autorzy bestsellerowych powieści kryminalnych przedstawiają oparte na faktach historie morderstw. W tym odcinku Katarzyna Puzyńska, twórczyni m.in. cyklu o Lipowie, prezentuje tragiczne losy pewnego miłosnego trójkąta. Gdy młode małżeństwo przyjmuje pod swój dach nastoletniego ministranta, nie ma pojęcia, że po latach okaże się on zabójcą.

Zobacz także