Operacja Overlord

Operacja Overlord

6.0/10 6.6/10

(Overlord)

HORROR Kanada/USA 2018   dla dorosłych
Występują:Jovan Adepo, Wyatt Russell, John Magaro, Bokeem Woodbine
Reżyseria:Julius Avery
W skrócie:Rok 1944. Żołnierze amerykańskiej jednostki spadochronowej lądują w okupowanej Francji. Jeden z nich, Boyce, odkrywa, że w piwnicach miejscowego kościoła znajduje się tajne nazistowskie laboratorium.
Komandosi wysłani przez USA do Francji w przeddzień inwazji na Normandię muszą zniszczyć hitlerowską radiostację. Odkrywają jednak tajne laboratorium prowadzące eksperymenty na ludziach.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rok 1944. Na kilka godzin przed operacją znaną pod nazwą Dzień D żołnierze amerykańskiej elitarnej jednostki spadochronowej lądują we Francji będącej pod nazistowską okupacją. Ich zadanie jest jasno określone - muszą zniszczyć niemieckie centrum łączności w kościele zlokalizowanym w pewnej normandzkiej wiosce. Żołnierzom sprzyja mieszkająca tam młoda Francuzka Chloe (Mathilde Ollivier), która wchodzi w rolę przewodniczki po znanych jej zalesionych terenach. Misja wysadzenia nadajnika schodzi jednak na dalszy plan, kiedy jeden ze spadochroniarzy Boyce (Jovan Adepo) odkrywa, że w piwnicach kościoła znajduje się tajne nazistowskie laboratorium. Prowadzone tam przerażające badania mają pomóc Hitlerowi wygrać wojnę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)