Ojciec Mateusz 9: Sprawa honoru (110)

Ojciec Mateusz 9: Sprawa honoru (110)

serial kryminalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Robert Gonera, Michał Piela, Magdalena Wójcik
Reżyseria:Andrzej Kostenko, Wojciech Nowak
W skrócie:Kpt Banach pada ofiarą napadu. Możejko i Górska dowiadują się o nieprawidłowościach, które wykrył w swojej jednostce kapitan. Ksiądz Mateusz rozmawia z synem oficera, Wojtkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 10 sierpnia
za 6 dni
11:05 TVP 1 (z napisami)

Opis

Perypetie błyskotliwego proboszcza parafii w Sandomierzu, Mateusza (Artur Żmijewski), który wykorzystuje swój niezwykły talent detektywistyczny, aby pomagać zaprzyjaźnionym policjantom, komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym, w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Kapitan Wiktor Banach pada ofiarą napadu. Możejko i Górska jadą do jednostki wojskowej, w której służył. Prokurator Rylska i generał Warski nie chcą z nimi współpracować. Karolina spotyka się z przyjacielem dowódcy, Markiem Ziębą. Od niego dowiaduje się o nieprawidłowościach w jednostce, które wykrył Banach. Ksiądz Mateusz rozmawia z synem oficera, Wojtkiem, który opowiada mu o spotkaniu i kłótni ojca z nieznajomą kobietą. Policjanci zatrzymują kieszonkowca, który okradł Natalię. Okazuje się, że prawdopodobnie widział on sprawcę napadu na Wiktora. Możejko i jego podwładni przeprowadzają policyjną prowokację.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także