x
Ojciec Mateusz 25: Zadra (326)

Ojciec Mateusz 25: Zadra (326)

serial kryminalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Jowita Budnik, Piotr Polk, Joanna Kuberska
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:W tajemniczych okolicznościach ginie Wiktor Dormut. Początkowo wszelkie tropy wskazują na samobójstwo. Mateusz ma jednak wątpliwości. Zdobywa dowody, które wpływają na postęp śledztwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 22 maja
dziś
20:30 TVP Seriale (z napisami)
czwartek, 23 maja
jutro
7:30 TVP Seriale (z napisami)

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

W tajemniczych okolicznościach ginie Wiktor Dormut. Cały posterunek angażuje się w dochodzenie w tej sprawie. Początkowo wszelkie tropy wskazują na to, że ofiara targnęła się na swoje życie. Jednak nieufny ojciec Mateusz ma wątpliwości co do tej wersji wydarzeń. Zmarły, będąc byłym wojskowym, wyróżniał się silną osobowością i gardził najmniejszą oznaką słabości wśród innych. Duchowny, działając na własną rękę, zdobywa ważne dowody, które wpływają na postęp śledztwa. Tymczasem na plebanii wciąż trwa rywalizacja pomiędzy babcią a Natalią. Wygrana kobieta będzie miała szansę na spotkanie tajemniczego ducha.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także