Oficerowie: Słowo honoru (12/13)

Oficerowie

odc. 12/13: Słowo honoru

6.9/10
serial sensacyjny Polska 2006   od 16 lat
Występują:Cezary Pazura, Katarzyna Cynke, Borys Szyc, Magdalena Różczka
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Pieczur przyprowadza Monda do Zenona. Wiedząc, że córka znajduje się w jego rękach Zenon sprzedaje mu stację. Ala ucieka porywaczom. Grand zwabia Monda w pułapkę i przekazuje go Aldonie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

25-letnia podkomisarz Alicja Szymczyszyn (Katarzyna Cynke) jest świeżo upieczoną absolwentką psychologii, która zaczyna swoją karierę w CBŚ. Chrzest bojowy okazuje się być niezwykle trudnym wyzwaniem, którego nie ułatwiają wymagający współpracownicy w rodzaju podinspektora Marka Sznajdera (Cezary Pazura). Początkująca pani funkcjonariusz szybko musi się jednak odnaleźć w nowym środowisku, aby poradzić sobie z trudnymi sprawami. Dość szybko zostaje też zaangażowana w śledztwo, które dotyczy wysoko postawionych osób w państwie.

W tym odcinku

Pieczur przyprowadza do Kalińskiego człowieka, który chce odkupić od niego TV MAX. Okazuje się, że kontrahentem jest Jakub Mond. Wiedząc, że córka znajduje się w rękach Monda, Zenon odsprzedaje mu swoją stację telewizyjną. Ala ucieka porywaczom. Pomaga jej Kosma, który wkrótce zostaje zdemaskowany przez gangsterów. Grand dostaje zlecenie zlikwidowania go. W tym samym czasie Mond ma pozbyć się Kalińskiego. Grand zwabia Monda w pułapkę i przekazuje go Aldonie. Liczy, że Aldona dotrzyma swoją obietnicę - zwróci mu wolność w zamian za dostarczenie mordercy Krzysztofa Rysia. Policjantka chce dotrzymać słowa, ale Kruszon i Sznajder są temu przeciwni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także