×
Oficerowie: Podpucha (8/13)

Oficerowie

odc. 8/13: Podpucha

serial sensacyjny Polska 2006   od 16 lat
Występują:Cezary Pazura, Katarzyna Cynke, Borys Szyc, Magdalena Różczka
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Ala dowiaduje się, że w jej mieszkaniu był podsłuch, a snajper, który do niej strzelał służył w Legii. Spotyka się z byłym działaczem podziemia solidarnościowego. Jest nim ojciec Kruszona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

25-letnia podkomisarz Alicja Szymczyszyn (Katarzyna Cynke) jest świeżo upieczoną absolwentką psychologii, która zaczyna swoją karierę w CBŚ. Chrzest bojowy okazuje się być niezwykle trudnym wyzwaniem, którego nie ułatwiają wymagający współpracownicy w rodzaju podinspektora Marka Sznajdera (Cezary Pazura). Początkująca pani funkcjonariusz szybko musi się jednak odnaleźć w nowym środowisku, aby poradzić sobie z trudnymi sprawami. Dość szybko zostaje też zaangażowana w śledztwo, które dotyczy wysoko postawionych osób w państwie.

W tym odcinku

Ala dowiaduje się, że w jej praskim mieszkaniu został założony podsłuch, oraz że snajper, który do niej strzelał, służył w Legii Cudzoziemskiej. Aldona i Ala odwiedzają Granda w więzieniu. Chcą dowiedzieć się od niego czegoś o zabitym strzelcu. Podkomisarz Szymczyszyn zauważa, że przestępca wyraźnie czegoś lub kogoś się boi. Policjantka spotyka się też z byłym działaczem podziemia solidarnościowego, który w latach 80. współpracował z jej ojcem. Mężczyzną tym okazuje się ojciec Kruszona, który pamięta z tamtych czasów również Sznajdera. Marek chce skończyć z alkoholowym nałogiem. Na dziedzińcu więzienia Kanibal atakuje Granda nożem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także