x
Oficerowie: Nocny gość (4/13)

Oficerowie

odc. 4/13: Nocny gość

serial sensacyjny Polska 2006   od 16 lat
Występują:Cezary Pazura, Katarzyna Cynke, Borys Szyc, Magdalena Różczka
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Ala i Sznajder odkrywają w domu Kondei sejf. Spodziewają się znaleźć tam cenne dokumenty i "teczki". Ekipa reporterów TV Max przyjeżdża do więzienia, by zarejestrować zwierzenia Granda.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 25 kwietnia
za 5 dni
2:25 TVP Seriale (z napisami)
poniedziałek, 29 kwietnia
za 9 dni
2:30 TVP Seriale (z napisami)
czwartek, 2 maja
za 12 dni
1:10 TVP Seriale (z napisami)

Opis

25-letnia podkomisarz Alicja Szymczyszyn (Katarzyna Cynke) jest świeżo upieczoną absolwentką psychologii, która zaczyna swoją karierę w CBŚ. Chrzest bojowy okazuje się być niezwykle trudnym wyzwaniem, którego nie ułatwiają wymagający współpracownicy w rodzaju podinspektora Marka Sznajdera (Cezary Pazura). Początkująca pani funkcjonariusz szybko musi się jednak odnaleźć w nowym środowisku, aby poradzić sobie z trudnymi sprawami. Dość szybko zostaje też zaangażowana w śledztwo, które dotyczy wysoko postawionych osób w państwie.

W tym odcinku

W domu Kondei Ala i Sznajder odkrywają sejf, w którym spodziewają się znaleźć cenne dokumenty i "teczki". Funkcjonariusze postanawiają nakłonić przebywającego w szpitalu Kondeję, aby wyjawił im szyfr do skrytki. Ekipa reporterska TV Max przyjeżdża do więzienia, by nagrać wywiad z Grandem. W celi realizatorzy zastają Ritę, która podaje się za przedstawicielkę wytwórni filmowej. Zenon Kaliński idzie do domu swojego zamordowanego brata. Na jego polecenie Matejewski przeprowadza tam rewizję i odnajduje profesjonalny sprzęt do podsłuchu. Alicja i Sznajder wracają do mieszkania Kondei. Okazuje się, że pod ich nieobecność sejf został splądrowany. W nocy do mieszkania Ali przychodzi Kruszon. Na ekranie komputera zostawia niedokończone ostrzeżenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także