Oficerowie: Druga strona lustra (2/13)

Oficerowie

odc. 2/13: Druga strona lustra

6.9/10
serial sensacyjny Polska 2006   od 16 lat
Występują:Cezary Pazura, Katarzyna Cynke, Borys Szyc, Magdalena Różczka
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Aldona, Sznajder i Alicja badają sprawę zabójstwa Bogdanowicza. Kaliński zdobywa informacje na temat Ali. Stella i Aldona przesłuchują ją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

25-letnia podkomisarz Alicja Szymczyszyn (Katarzyna Cynke) jest świeżo upieczoną absolwentką psychologii, która zaczyna swoją karierę w CBŚ. Chrzest bojowy okazuje się być niezwykle trudnym wyzwaniem, którego nie ułatwiają wymagający współpracownicy w rodzaju podinspektora Marka Sznajdera (Cezary Pazura). Początkująca pani funkcjonariusz szybko musi się jednak odnaleźć w nowym środowisku, aby poradzić sobie z trudnymi sprawami. Dość szybko zostaje też zaangażowana w śledztwo, które dotyczy wysoko postawionych osób w państwie.

W tym odcinku

Aldona, Sznajder i Alicja chcą ustalić, jak doszło do zabójstwa Bogdanowicza. Aldona zaczyna podejrzewać, że mordercom pomagał Sznajder. Zenon Kaliński prosi dawnego generała SB, Matejewskiego, aby dowiedział się szczegółów na temat Alicji Szymczyszyn. Stella i Aldona przesłuchują kobietę przy użyciu wariografu. Sugerują, że Sznajder był pod wpływem alkoholu i że do zamachu doszło wskutek jego zaniedbań. Alicja zaprzecza tej wersji wydarzeń. Zostaje oskarżona o składanie fałszywych zeznań. Kaliński odwiedza Joachima Kondeję w jego domu. Chce odzyskać swoją "teczkę". W zamian proponuje mu wizę do USA, pracę za oceanem i znaczną sumę pieniędzy. W nocy dwaj zamaskowani mężczyźni próbują włamać się do jego domu. Kondeja zabija jednego z nich. Rano okazuje się, że zwłoki zastrzelonego zniknęły.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także