Oficer: Zdrada (10/13)

Oficer: Zdrada (10/13)

7.7/10
serial sensacyjny Polska 2005   od 16 lat
Występują:Borys Szyc, Paweł Małaszyński, Andrzej Chyra, Magdalena Różczka
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Kruszon ma niezbędne kody. Jacek opowiada o śmierci rodziców. Wicepremier udziela Tomkowi wskazówek. Policjant prosi o zgodę na wyjawienie ukochanej swej tożsamości. Oświadcza się Malwinie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Warszawa. Tomasz Kruszyński (Borys Szyc), młody oficer Centralnego Biura Śledczego, stosuje niekonwencjonalne metody walki z groźnymi przestępcami. Spotyka się na co dzień z mafijnymi porachunkami, skorumpowanymi policjantami i przekupnymi sędziami.

W tym odcinku

Kruszon mówi Grandowi, że zdobył kody dostępu niezbędne do kradzieży pieniędzy z banku. Jacek z kolei opowiada mu o tragicznej śmierci swoich rodziców. Wraz z Malwiną zawozi Kruszona na ich grób. Wicepremier udziela Tomkowi wskazówek dotyczących przeprowadzenia skoku na bank. Zdobytą wiedzą policjant dzieli się z Jackiem, który załatwia mu fałszywy paszport. Kruszon, podając się za kogoś innego, zakłada konto w niewielkim oddziale banku, który ma być celem ich akcji. Zakochanemu funkcjonariuszowi coraz trudniej jest ukrywać prawdę przed Malwiną. Prosi Aldonę o zgodę na wyjawienie dziewczynie swojej prawdziwej tożsamości. Przełożona jednak odmawia. Ich spotkanie obserwuje Grand. Gdy podchodzi do nich, kobieta przedstawia się jako siostra Tomka. Niebawem Kruszon oświadcza się ukochanej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także